Autor:

LZS Zdziary

Utworzono:

19.06.2016

Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00. Od początku mecz był bardzo zacięty, z przewagą zawodników ze Zdziar. Jednak jak to zawsze bywa w naszym przypadku bramkę pierwsi strzelili goście po wspólnym błędzie Pałki i Torby. 1:0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Na początku drugiej było już 1:1. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Maziarza bramkę dla naszego zespołu strzelił Sebastian Pachla. 15 minut później było 2:1 dla zawodników Rudnika po błędzie Pachli, który źle obliczył tor lotu piłki. Koniec meczu zdecydowanie należał do zawodników LZS, którzy próbowali wyrównać, jednak szczęście było po stronie gości, których w końcówce uratowała poprzeczka. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1.