25 Kolejka: LZS Zdziary - Sparta Jeżowe 1:4.

Mecz rozpoczął się punktualnie, o godzinie 14:00. Od początku mecz był wyrównany, z przewagą Zdziar. Bramkę na 1:0 w 15 minucie strzelili zawodnicy Jeżowego po niefrasobliwości naszej obrony. Do przerwy jeszcze jedną bramkę strzelili zawodnicy Sparty, więc po 1 połowie było 2:0 dla gości. W drugiej połowie tempo gry siadło, były okazje z jednej i drugiej strony, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gości, bramkę dla naszego zespołu strzelił Dominik Rutkowski. Kolejny mecz już w czwartek o godzinie 14:00 z Bukową Jastkowice. Serdecznie zapraszamy!

LZS Zdziary - Sparta Jeżowe 1:4 (0:2)

Bramka: Dominik Rutkowski 51'.

Skład: Damian Kwaśnik - Mateusz Maziarz, Rafał Maziarz, Józef Paleń, Paweł Pałka, Stanisław Pałka (85' Karol Wołoszyn), Mariusz Pchełka (44' Krystian Kurzyna), Jakub Powęska, Dominik Rutkowski, Krzysztof Torba, Eryk Wołoszyn.

Sędziował: Mariusz Antosz.