24 Kolejka: Transdźwig Stale - LZS Zdziary 3:1.

Mecz rozpoczął się z lekkim opóźnieniem. Od samego początku mecz był zacięty, było dużo okazji, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W połowie z boiska zeszli Grzegorz Pytlak i Mariusz Pchełka, więc drużyna LZS-u grała w 10. Bramkę na 1:0 strzelił zawodnik Stal po zamieszaniu w polu karnym. Chwilę później było już 1:1, karnego po prostopadłym podaniu Rafała Maziarza wywalczył Dominik Rutkowski, a karnego pewnie wyegzekwował Sebastian Pachla. W końcówce 2 karne dla gospodarzy po błędzie naszego obrońcy, który dotknął piłki ręką w polu karnym, drugi po faulu bramkarza na bramki zamienili zawodnicy Transdźwigu. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Kolejny mecz już w sobotę o godzinie 14:00 z Spartą Jeżowe u siebie na który już teraz serdecznie zapraszamy!

Trandźwig Stale - LZS Zdziary 3:1 (0:0)

Bramka: Sebastian Pachla 67' rzut karny.

Skład: Stanisław Pałka - Sebastian Pachla, Karol Cudziło, Eryk Wołoszyn, Józef Paleń, Grzegorz Pytlak (44' Dawid Orłowski), Mariusz Pchełka (44'), Mateusz Maziarz, Maziarz Rafał, Dominik Rutkowski, Paweł Pałka.