23 Kolejka: LZS Zdziary - Olimpia Solo Pysznica 0:5.

Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00. Od początku piłkarze LZS-u zaatakowali, jednak to bramkę w 5 minucie strzelił zawodnik Pysznicy po karygodnym błędzie naszego bramkarza. Zawodnicy Zdziar mieli przewagę, niestety drugą bramkę strzelił zawodnik Pysznicy po akcji sam na sam podwyższając na 2:0. Pierwsza połowa zakończyła się właśnie takim wynikiem. Od początku drugiej połowy niewiele się zmieniło, gospodarze mieli przewagę, niestety bramki w tym dniu strzelali tylko zawodnicy Pysznicy. Dogodną sytuację na bramkę kontaktową zmarnował Konrad Kuziora strzelając w sam środek bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem Olimpii. W końcówce spotkania nasi obrońcy się pogubili, nie udało im się przykryć świetnie spisującego się w tym dniu zawodnika Olimpii, który skutecznie wykorzystywał długie podania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0. Następny mecz już w niedzielę o godzinie 14:00 na wyjeździe z Transdźwigiem Stale. Serdecznie zapraszamy!

LZS Zdziary - Olimpia Solo Pysznica 0:5 (0:2)

Bramki: Mateusz Trójniak 34',64',86', Michał Zawół 5', Konrad Trawiński 73'.

Skład LZS Zdziary: Damian Kwaśnik - Rafał Brak (87' Mariusz Cudziło), Konrad Kuziora (80' Eryk Wołoszyn), Mateusz Maziarz, Rafał Maziarz, Sebastian Pachla, Stanisław Palka (65' Józef Paleń), Mariusz Pchełka, Grzegorz Pytlak, Dominik Rutkowski, Sylwester Sobiło.

Żółta Kartka: Konrad Kuziora 80'